Türkiye Cumhuriyeti

Mogadişu Büyükelçiliği

Büyükelçilik Tarihi ve Önceki Büyükelçilerimiz

 
Mehmet Sıtkı Coşkun
Büyükelçi
01.01.1981-01.06.1984
Nejat Taylan
Büyükelçi
01.06.1984-31.12.1987
Hikmet Şengeç
Büyükelçi
01.01.1988-31.12.1992
Cemalettin Kani Torun
Büyükelçi
04.06.2012-01.09.2014
Olgan Bekar
Büyükelçi
01.09.2014-